Swimming Pools

Bazény

Inovace & Kvalita

Unikátní konstrukce pro výšku v rozmezí 1.20m až 1.50m

Modulární struktůra složená ze ztraceného bednění polypropylenových panelů, je zcela nový, patentovaný proces.

Tento koncept znamená, že naše bazený jsou samo-stabilizační, bez nutnosti vyztužení.

Zcela modulární bazény, které jsou jak robustní tak flexibilní. Zjednodušená a rychlá výstavba (zemní práce jsou minimalizovány).

1
2

Nejúčinější filtrační systém na trhu

100% kvalita vody v bazénu je nezbytná pro Vaše pohodlí, pro potěšení Vašich očí a samozřejmě pro Vaše bezpečí.

FX Line Filtrace a Perfect Filtr splňují veškeré požadavky Vaší rodiny. Výkon, ekonomika, jednoduchost a estetika.

Magiline vynalezlo chytrý bazén: Žádné omezení, 100% potěšení

Imagi patentované firmou Magiline bazény, je jediné integrované domácí automatické řešení na trhu.

Představte si bazén bez omezení, vodu, která je vždy čistá a zdravá, zcela úsporný a ekologický bazén, voda stále při ideální teplotě. A bazén, který je řízený na dálku.

2

Stavba bazénů Magiline

Od výkopu ke koupání

Bazény MAGILINE jsou tvořeny železobetonovou monolitickou konstrukcí, která je stejně pevná jako základy Vašeho domu, a která zajišťuje bezkonkurenčně dlouhou životnost a z toho vyplývá i námi poskytovaná 30-ti letá záruka na stavbu bazénu.

Jako povrchová úprava vnitřních stěn bazénu se používá tzv. liner. Jedná se o velice kvalitní PVC folii, která zajistí vodotěsnost bazénu a je nabízena ve více než 20 barevných odstínech a vzorech.

Životnost lineru je 15 a více let,záruka 10let.

Stavbu provádí výhradně naši pracovníci s více než 9-letou praxí, kteří jsou každý rok proškolování v mateřské firmě MAGILINE ve Francii.

Délka realizace stavby bazénu je 10 pracovních dnů v součtu rozdělených 21-denní technologickou přestávkou nutnou k vyzrání betonového monolitu. Tedy celkově stavba trvá 1 měsíc. Po dohodě s investorem realizujeme i pochůzné plochy kolem bazénu .

Celý systém bazénů MAGILINE je navržen variabilně tak, že se může ihned, nebo v budoucnosti rozšířit o jakýkoliv typ vytápění, případně údržbu vody pomocí mořské soli.
Zastřešení bazénu

Koupání za jakýchkoliv podmínek

Zastřešení se stává stále běžnější součástí zahradních bazénů. Nabídne nejen mnoho výhod při údržbě a čištění, ale také udrží vodu teplou i v období, kdy jsou běžné bazény bez zastřešení a pro běžné koupání díky nízké teplotě vody nepoužitelné.


Dodáváme a montujeme výhradně kvalitní zastřešení českého výrobce ALUKOV. Tento dodavatel je léty prověřeným partnerem nejen naší firmy a my tak můžeme zajistit maximální možnou kvalitu.


Vzhledem ke spolupráci s celosvětově fungující firmou ALUKOV, která má své kořeny u nás v České republice si můžete zvolit z pestré škály různorodých zastřešení. Začínaje nízkými liniemi NEO, přes středně vysoké a vysoké modely až ke kombinacím jednotlivých modelů.


Servis a údržba bazénu Magiline

Jsme Vám k dispozici

Samozřejmostí je údržba a servis bazénů, kdy jsou naši technici připraveni odstranit jakýkoliv problém spojený s provozem bazénu do 48 hodin.


V rámci pravidelné údržby provedeme také zazimování a odzimování Vašeho bazénu a jiné práce spojené s údržbou po delším období odstávky, kdy nebyl bazén v provozu. Zazimování bazénu zahrnuje, příprava vody na zimu, zazimovací roztok, odpojení filtrační jednotky a následné vyjmutí čerpadla. Naopak mezi odzimování bazénu zahrnujeme, přípravu vody a filtrační jednotky na léto, včetně mini revize a kalibrace sond.


Vzhledem širokému spektru působení našich odborně kvalifikovaných pracovníků, provádíme veškeré servisové záležitosti spojené s Vaším bazénem rychle a efektivně. Naši pracovníci jsou vyškoleni tak, aby se přizpůsobili Vašim individuálním požadavkům. Proto neváhejte a s jakýmkoliv problémem nás kontaktujte.