Swimming Pools

Bazény

Inovace & Kvalita

Unikátní konstrukce s variabilní hloubkou 1,2–1,5 m

Patentovaná modulární struktura využívá ztracené bednění polypropylenových panelů.

Díky tomu jsou naše bazény samo-stabilizační, bez nutnosti dalšího vyztužení.

Plně modulární bazény jsou proto robustní a zároveň flexibilní. Výstavba je tak rychlejší a jednodušší, jelikož vyžaduje méně zemních prací.

1
2

Nejúčinnější filtrační systém na trhu

Unikátní technologie zajišťuje 100% kvalitu vody. Pro vás to znamená naprosté pohodlí a bezpečí bez podrážděných očí.

Vysoký výkon, ekonomický provoz, jednoduchost konstrukce a nenarušená estetika. To je filtrace FX Line a technologie Perfect Filter.

Chytrý bazén Magiline: 100% potěšení bez omezení

Patentovaná technologie Imagi je jediné integrované automatické řešení pro domácí použití na trhu. Navíc s možností ovládání na dálku.

Získáte díky němu 100% čistou a zdravou vodu, která si udržuje ideální teplotu. Bez omezení, s maximálním důrazem na úspornost a ekologii.

2

Stavba bazénů Magiline

Od výkopu ke koupání

Bazény Magiline využívají monolitickou železobetonovou konstrukci, jejíž pevnost je srovnatelná se základy domů. Díky tomu mají bezkonkurenčně dlouhou životnost a my sami jim věříme natolik, že na konstrukci poskytujeme třicetiletou záruku.

Povrchovou úpravu vnitřních stěn tvoří tzv. liner. Jde o vysoce kvalitní PVC fólii, která dělá bazén vodotěsným. Nabízíme ji ve více než 20 barevných provedeních a vzorech. Životnost materiálu je 15 a více let, prvních deset navíc kryje záruka.

Stavbu provádí pouze naši profesionální pracovníci s více než devítiletou praxí, kteří jsou každoročně školeni přímo u výrobce Magiline ve Francii.

Celková doba stavby je obvykle jeden měsíc. Realizace probíhá během deseti pracovních dnů, jež jsou rozděleny třítýdenní technologickou přestávkou. Ta je nutná pro správné vyzrání betonového monolitu. Po dohodě můžeme zrealizovat i pochozí plochy okolo bazénu.

Variabilní systém Magiline počítá s možným budoucím rozšířením o libovolný typ vytápění či filtraci vody pomocí mořské soli.
Zastřešení bazénu

Koupání za jakýchkoliv podmínek

Nenechte počasí rozhodovat o tom, kdy se budete koupat. Zastřešení vás před ním ochrání a udrží vodu teplou za každých okolností. Navíc vám výrazně usnadní čištění a údržbu.


Používáme výhradně zastřešení od českého výrobce ALUKOV. Díky mnohaleté spolupráci se můžeme zaručit za jeho maximální možnou kvalitu. Vybrat si můžete z mnoha různých provedení, od jednoduchých nízkých zastřešení až po vysoká, případně i kombinaci více typů.


Servis a údržba bazénu Magiline

Jsme vám k dispozici

Naši technici jsou připraveni jakýkoliv problém spojený s provozem bazénu vyřešit do 48 hodin. Údržbu a servis tak můžete nechat na nás.


Zajistíme vám pravidelnou údržbu, zazimování a odzimování či další práce spojené s delší odstávkou. V rámci zazimování připravíme vodu na zimu, aplikujeme zazimovací roztok, odpojíme filtrační jednotku a vyjmeme čerpadlo. Při odzimování opět připravíme vodu a filtrační jednotky na léto, provedeme také jejich revizi a kalibraci sond.


Naši profesionální zaměstnanci mají široké spektrum působení, veškeré servisní úkony tak dokážeme provádět rychle a efektivně. Potíž pro nás nepředstavují ani individuální požadavky.